Окупаційна влада Криму розглядає можливість відновлення залізничного перевезення пального через Керченський міст через проблеми із забезпеченням півострова паливом. Про це повідомляє УНН із посиланням на партизанський рух "АТЕШ".
Деталі
За даними агентів руху, питання обговорюється в оперативному штабі окупаційної адміністрації Криму. Причиною стали серйозні труднощі з постачанням пально-мастильних матеріалів після ударів Сил оборони України по поромній інфраструктурі в Керчі та порту "Кавказ".
Окупанти втратили частину маршрутів постачання
У "АТЕШ" зазначають, що можливості доставки пального через Керченську протоку суттєво скоротилися. Крім того, дедалі складнішою стає логістика через так званий сухопутний коридор на окупованих територіях півдня України.
Після атак без світла залишилася майже половина окупованого Криму23.06.26, 23:59 • 4376 переглядiв
За інформацією партизанів, російські військові визнають, що основні маршрути постачання перебувають під постійним вогневим контролем українських безпілотників. Це робить транспортування пального повільним, складним і ризикованим.
Керченський міст раніше вважали надто небезпечним
У русі нагадали, що після ударів по Керченському мосту у 2022, 2023 та 2025 роках російська влада фактично відмовилася від перевезення пального через цю переправу. Через пошкодження та експлуатаційні обмеження маршрут вважався занадто небезпечним для цистерн із паливом.
За оцінкою "АТЕШ", нині окупанти змушені розглядати використання Керченського мосту як одного з останніх відносно надійних шляхів постачання пального після втрати значної частини можливостей поромного сполучення та ускладнення логістики через окуповані території.
Після нічної атаки в Криму та порту "Кавказ" зафіксували кілька осередків пожежі23.06.26, 07:00 • 23303 перегляди






















