росія знову атакувала АЗС у Сумах, значно посиливши у червні удари саме по цих об’єктах, відомо про трьох поранених, повідомив у п'ятницю голова Сумської ОВА Олег Григоров, пише УНН.
Деталі
"Сьогодні росіяни знову атакували автозаправні станції на території обласного центру. Постраждали троє людей. Усім надається необхідна медична допомога", – написав Григоров.
Як уточнив голова Сумської МВА Сергій Кривошеєнко, "троє людей отримали поранення внаслідок влучань російських "Ланцетів" по двох автозаправних станціях у Копаківському районі Сум". Постраждалі, з його слів, – "чоловіки 36 та 39 років та працівниця однієї з заправних станцій". Пошкоджень зазнали дві будівлі.
"У червні ворог значно посилив удари саме по цих об’єктах. Це цілеспрямована тактика росіян – бити по паливній інфраструктурі. Сьогодні провели позачергову детальну нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та відповідальними службами. Обговорили додаткові заходи безпеки на таких об’єктах, алгоритми дій персоналу під час повітряної тривоги та загрози атак БпЛА. Заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури посилюватимуться", – наголосив голова ОВА Григоров.
Окремо він звернувся "до працівників і відвідувачів АЗС: під час повітряної тривоги або загрози атаки не залишайтеся на території заправки". "Відійдіть на безпечну відстань і перебувайте у безпечному місці", – вказав Григоров.
рф системно б'є по АЗС Сумщини для ускладнення логістики в регіоні – ОВА17.06.26, 14:20 • 5851 перегляд























