Дослідники вважають, що населені планети насправді маленькі та мають великі супутники.
Як пише Universe Today, зараз учені концертують увагу на пошуку великих планет, які легше виявити. Але автори нового дослідження вважають, що потрібно шукати маленькі планети, якщо ми хочемо знайти позаземне життя. При цьому такі населені планети повинні мати великі супутники, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".
Хоча немає єдиної думки щодо ролі Місяця, є свідчення того, що він допоміг стати Землі населеною планетою. При цьому наш Місяць лише п'ятий за розміром у Сонячній системі. Але діаметр Місяця становить приблизно 25% діаметра Землі, а його маса — приблизно 1,2% маси нашої планети. Інші великі супутники Сонячної системи виглядають крихітними порівняно з їхніми планетами. Це означає, що Місяць має на Землю інший вплив, ніж інші супутники на свої планети.
Місяць стабілізує нахил орбіти Землі, що допомагає підтримувати стабільність клімату і дозволяє життю процвітати. Земля була б зовсім іншим місцем без свого величезного Місяця. Автори дослідження вважають, що потрібно шукати маленькі планети з великими супутниками, якщо ми хочемо виявити світи, на яких можливе існування життя.
Головна теорія появи Місяця свідчить, що 4,5 млрд років тому в Землю врізалося планетарне тіло розміром з Марс. Зіткнення створило диск із розплавленої породи, що обертався навколо Землі. Деякі уламки впали назад на Землю, а решта перетворилися на Місяць.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube