Мешканцям індійського міста Джошиматх довелося покинути свої будинки через просідання землі в місцевості. Місто перетворилося на "атомну бомбу".
Про це повідомляє Daily Mail, пише ТСН, інформує UAINFO.org.
У місті з населенням близько 25 тисяч людей за десять днів у понад 500 будинків утворилися величезні тріщини, а інші почали просідати.
Вважається, що основною причиною тріщин став 12-кілометровий тунель National Thermal Power Corporaion, проект гідроелектростанції Tapovan-Vishnugad потужністю 520 МВт.
Енергетична корпорація визнала в 2010 році, що тунель зазнав просочування води з пробитого водоносного шару, що, у свою чергу, призвело до висихання джерел води в місті.
Робота на тунелі почалася в 2006 році, а в 2009 році тунелебурильна машина потрапила в пастку, що призвело до розриву водоносного шару, який скидав воду зі швидкістю 600 літрів на секунду.
Офіційні особи з NTPC стверджували, що, оскільки тунелі зараз повністю висохли, осідання не є результатом їхнього проекту.
Однак еколог Раві Чопра вважає, що пробиття водоносного горизонту всередині гори, яка зараз позбавлена води, не може підтримувати землю над нею, що згодом призводить до осідання території.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube