У відповідей на "питання Зеленського" будуть політичні наслідки, – "слуга народу" Качура

Влада повинна буде втілити в життя те, за що віддали свої голоси учасники анонсованого президентом Володимиром Зеленським опитування.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив народний депутат "СН", заступник голови парламентського комітету з питань місцевого самоврядування та організації влади Олександр Качура, інформує UAINFO.org.

"Будуть політичні наслідки, тому що, якщо ми проведемо опитування і люди з приводу того чи іншого питання вирішать так чи інакше, ми повинні будемо втілити в життя те, за що віддали свої голоси, якщо це так можна назвати, люди, після того, коли вони визначилися з кандидатом на виборах", — сказав Качура.

Читайте также: Казанський: З опитуванням Зеленського вийде така ж історія, як і з лозунгами "Весна прийде – саджати будемо"

Депутат вважає, що проведення опитування повністю відповідає українському законодавству.

"Якщо у когось є питання до законності в рамках виборчого процесу (ми ж партія "Слуга народу", ми не організуємо цей процес, тому що ми є суб'єктом виборчого процесу), якщо у когось є сумніви, вони повинні направляти скарги в ЦВК і позивні заяви до суду, а не просто ходити по ефірах і розповідати, що це — зрада", — заявив Качура.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube