Підхід Німеччини до війни в Україні, яка ведеться менш ніж за 500 миль від її східного кордону, здається парадоксальним.
Як пише The Sunday Times, канцлер Німеччини Олаф Шольц грає на руку президенту РФ Володимиру Путіну, опираючись закликам передати Україні крилаті ракети Taurus, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Видання нагадує, як Шольц нещодавно публічно обмовився про те, що Велика Британія і Франція розмістили війська в Україні для допомоги в експлуатації їхніх ракет Storm Shadow та Scalp. Він пообіцяв, що Німеччина не наслідуватиме цього прикладу, що, за його словами, унеможливлює постачання Києву такої необхідної зброї.
Читайте також: Макрон провокує, а Шольц боїться мілітаризації: New York Times повідала про суперечки політиків через війну в Україні
"Те, що сказав Шольц, було абсолютно неприйнятним. Лише одна людина щаслива. І це Володимир Путін. Звичайно, ви можете обговорювати і не погоджуватися, але ви маєте робити це за зачиненими дверима", — заявила голова впливового комітету з оборони Бундестагу, нижньої палати парламенту Марі-Агнес Штрак-Ціммерман.
Вона звинуватила Шольца у схильності "формувати політику на основі опитувань громадської думки", як це робила його попередниця Ангела Меркель: "Мій погляд на політику інший. Ви не можете проводити послідовну політику, ґрунтуючись на опитуваннях. Я вірю в те, що потрібно діяти, а потім пояснювати це людям. Йдеться про виживання України. І Taurus стали б ефективним засобом посилення України".
Читайте також: Огризко назвав умови за яких Німеччина розпочне постачання далекобійних ракет до України
Зазначається, що скандал навколо відправки в Україну ракет Taurus є "ще одним викликом для обложеного німецького уряду, три партії якого, як свідчать опитування, користуються підтримкою заледве третини виборців і можуть щосили намагатися вижити до жовтня 2025 року, коли мають відбутися наступні вибори".
Газета вказує, що підхід Німеччини до війни в Україні, яка ведеться менш ніж за 500 миль від її східного кордону, здається парадоксальним.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube