Якість російських БПЛА після введення проти РФ міжнародних економічних санкцій знизилась

Про це із посиланням на слова представника ГУР МО Вадима Скібіцького повідомила пресслужба Міноборони, інформує UAINFO.org.

Річ у тім, що раніше комплектовання до загарбникових безпілотників було іноземним, нині ж його змушені замінювати російським.

Читайте також: В окупованому Сніжному російській авіації поможуть ще частіше ламатися й падати

За даними військової розвідки, Росія використовує на території України майже всі типи БПЛА, які є на озброєнні в ЗС РФ.

"Із формуванням "1-го" та "2-го армійських корпусів" окупанти створили окремі "роти" БПЛА в цих "корпусах", а потім окремі групи БПЛА у "бригадах" і "полках", – мовиться в повідомленні.

Скібіцький наголосив на різкому зниження якості російських безпілотників після введення проти РФ міжнародних економічних санкцій.

Читайте також: "Не прославляти військові зусилля й не звинувачувати в усьому росіян": Єрмак розповів про мирну стратегію Зеленського

За його словами, на БПЛА загарбників, які українські військовики збивали 2014 року, було багато елементів німецького, французького, японського та південнокорейського виробництва.

"Після того, як іноземне комплектовання вичерпалися, російські виробники намагаються встановлювати на літальні апарати комплектовання власного виробництва, але його якість набагато нижча від тієї, яку мають деталі іноземного виробництва. Тому процес подальшого розвитку російської безпілотної авіації загальмувався", – підкреслив Скібіцький.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube