Ракети ATACMS ефективні проти аеродромів, які росіяни активно використовують для завдавання ударів КАБами.
Збройні сили України мають велику проблему через постійні удари керованими авіаційними бомбами, але ракети ATACMS можуть розв'язати це питання. Про це ТСН заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org.
"Саме аеродром в Бердянську продемонстрував, наскільки ATACMS ефективний проти таких об'єктів. Отже, в першу чергу, аеродроми. Якщо нам треба буде знищувати якісь інші об'єкти, то там бажана осколково-фугасна бойова частина – це якщо ми говоримо про склад з боєприпасами, або якийсь штаб бункерного типу, де потрібна взагалі бойова частина проникаючого бронебійного типу", — заявив Коваленко.
Читайте також: Україна вперше застосувала ATACMS: британська розвідка оцінила наслідки для окупантів
Він зазначив, що росіяни використовують аеродроми для скорочення часу підльоту до лінії боєзіткнення для завдавання ударів як ударними гелікоптерами, так і авіацією.
"Особливо нашою проблемою, великою проблемою є КАБи, російські керовані авіаційні бомби – і з цим потрібно шось робити. Наприклад, або авіація — F-16, або засоби ППО великого радіусу дій – 100 плюс. Тому треба якось іншим шляхом розв'язувати це питання й ATACMS можуть його вирішити", — сказав експерт.
Коваленко заявив, що регулярні, системні завдавання ударів по аеродромах змусять росіян розміщувати авіацію як надалі від лінії боєзіткнення.
Читайте також: "Путін стратегічно програв": Маломуж назвав цілі для ATACMS і пояснив, що означає рішення США
"І в якісь момент вони взагалі змушені будуть тримати авіацію тільки на своїй території, а це значно ускладнює використання тих самих КАБів. Це значно збільшує проблематику використання такої авіації. Отже, якісь ділянки фронту – вони взагалі не зможуть до них ефективно використовувати ті самі гелікоптери К-52, бо відстань підльоту досить велика", — додав він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube