В нього вилучили 28 автомобілів, які він навіть не збирався відправляти на фронт.
В Україні "на гарячому" затримали керівника благодійної організації, який провозив через кордон машини під приводом, що збирається передати їх ЗСУ. Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ, керівник благодійної організації, маючи пільги на ввезення товару з-за кордону, вирішив скористатися ними для власного збагачення, інформує UAINFO.org.
Щоби реалізувати свій корисливий план, залучив дружину та мешканця Білої Церкви. Організатор і спільник завозили транспортні засоби за нульовим розмитненням, як гуманітарну допомогу для подальшої безоплатної передачі військовим. Але надалі завезені позашляховики та мікроавтобуси доводили до презентабельного виду та виставляли на продаж на спеціалізованому інтернет-майданчику.
Читайте також: Фейковий "Николаевский Ванёк". Зловили шахрая, який заволодів грошима українців для ЗСУ
Дружина та спільник вели перемовини, готували документи для продажу та показували авто потенційним покупцям, проводили з ними усі необхідні розрахунки.
6 вересня правоохоронці затримали фігурантів за продаж чотирьох авто завезених як гуманітарну допомогу і оформлених на благодійну організацію. За них учасники оборудки отримали майже 16 000 євро. Всіх затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення підозри за ч. 3 ст. 201-2 (Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України.
Читайте також: Наживались на допомозі ЗСУ. На Дніпропетровщині викрили шахраїв, які ошукали понад 100 людей. ВІДЕО
Всього за результатами обшуків вилучили 28 автомобілів: легкових та вантажних, більшість із яких — на іноземній реєстрації, документацію, чорнові записи.
За даними правоохоронців, злочинці заробили на авто для ЗСУ понад 600 тисяч грн. Повідомляється, що, окрім того, в межах досудового розслідування досліджуються факти нецільового використання товарів, отриманих як гуманітарна допомога.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube