Демонстраційний екземпляр парасольки для ліквідації у музеї шпіонажу в Берліні
За словами експерта Івана Ступака, переважно російські спецслужби "прибирають" неугодних за допомогою отруєння, щоб не привертати зайвої уваги. Але інколи вони влаштовують показові страти – як це було із Нємцовим або Пригожиним.
Російські, а раніше радянські спецслужби активно використовують отрути для ліквідації ворогів Кремля.
Про підступні методи РФ розповів ТСН військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, інформує UAINFO.org.
Ступак нагадав, що у структурі НКВС і КДБ існувала спеціальна лабораторія. Було навіть управління КДБ СРСР, відповідальне за виготовлення та експерименти над отрутами.
Читайте також: "Буданов і його сім'я – ціль для РФ". Отрута – фішка ще радянських спецслужб – Гайдай про отруєння дружини голови ГУР Маріанни
"Укол парасолькою" – кінокомедія, але дійсно була історія, коли створювалась парасолька, на кінці голка з отрутою, людина помирала. Немає жодних зовнішніх чинників – сам упав, серце, мабуть, похилий вік, і поховали. Головна мета – створити враження, що смерть людини це природне явище, просто впав, серце-легені-нирки", – каже експерт.
Він зауважив, що в Росії зараз помирає велика кількість менеджерів банків, нафтових компаній, яким приблизно 40 років, а уже смерть від серцевої недостатності. На думку Ступака, це дійсно працюють російські спецслужби.
Читайте також: Саакашвілі розповів, що його отруїли російські агенти, – Politico
Хоча інколи Кремлю мало отруєння – йому потрібна показова страта
"Коли росіяни хочуть, щоб їхню акцію побачили, налякати – вони працюють активно. Наприклад, Нємцов – його публічно застрелили, хоча могли б отруїти. Очільника "Вагнера" Пригожина теж можна було отруїти, нагодувати чимось. Ні, там треба було зробити показову страту. Литвиненко там само – показова страта", – підсумував Іван Ступак.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube