В майбутньому статус України в ЄС і здатність впливати на загальносвітові системи залежать від керівництва країни та самих українців.
Після перемоги у війні Україна отримає нову концепцію розвитку. Таку думку висловив ексглава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж в інтерв'ю проєкту "Аргумент", інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
На його думку, в майбутньому статус України в ЄС і здатність впливати на загальносвітові системи залежать від керівництва країни та самих українців.
Читайте також: Пакет реконструкції для України буде масштабнішим, ніж "план Маршалла" – Шольц
Маломуж зазначив, що світ продовжує збирати гроші на післявоєнну відбудову України.
"Вже проведено кілька форумів у Вашингтоні, в Парижі, збори Паризького клубу з відновлення України. Напрацювали 1 трильйон 680 мільярдів доларів на відновлення нашої держави за участю американських корпорацій, федеральної влади США, Світового банку, МВФ. Дуже потужних фінансових структур і корпорацій Європи, Китаю, Індії, Саудівської Аравії, Арабських Еміратів. Світові гранти, політики, фінансові системи та моделі інноваційної економіки припускають, що Україна не тільки відбудовуватиметься. Буде нова концепція розвитку держави на технологічному рівні", — додав Маломуж.
Читайте також: Підуть на відновлення України: у Кабміні повідомили, скільки російських активів заморозили країни Заходу
На його думку, Україна після війни має шанси стати передовою країною.
"Ми пройдемо багато етапів. Навіть вище, ніж Європа, це буде 5-6 покоління. Як пройшли, наприклад, країни Південно-Східної Азії, які обігнали Європу за технологічними досягненнями шляхом інноваційної моделі. Один з учасників — родич одного з президентів США, який очолює дуже великі фінансові структури США. Він став виконавчим директором цього найпотужнішого фонду. Це вже не план Маршалла, а кілька планів Маршалла з відновлення України і найголовніше – не просто відновлення, а нова концепція розвитку України: економічне, технологічне, фінансове, комунікаційне", — додав він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube