Російський диктатор Володимир Путін намагається приховати від громадян країни-агресора явні поразки окупантів у війні проти України. Про це можуть свідчити, зокрема, спроби анексії українських областей, а також постійні загрози для ядерної зброї.
При цьому керівництво РФ позбавляє людей основних свобод, тим самим дедалі більше виявляючи свою тиранію. Про це йдеться у статті Ніни Хрущової, правнучки глави уряду СРСР 1953-1964 років Микити Хрущова, на сайті Project Syndicate, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.
За її словами, за ядерними погрозами Путіна стоять явні спроби уникнути правди про катастрофічне становище російської окупаційної армії. На додаток до того, що РФ не досягла початкової мети у війні проти України, світова спільнота не визнала жодної територіальної претензії країни-агресора. До того ж оточення Путіна боїться висловити правду про жалюгідне становище армії РФ у поточній війні.
Читайте також: "Через тиждень чи місяць": експерти пояснили погрози Путіна щодо застосування ядерної зброї в Україні
"Ніхто з радників Путіна не скаже йому, що війна в Україні є для Росії стратегічною катастрофою. Вони не вкажуть, що він не досяг своєї первісної мети: окупувати Київ і возз'єднати "російські землі". І вони не пояснюватимуть, що світова спільнота ніколи не визнає її територіальних претензій. Це правда, яку Путін сподівається приховати ядерними погрозами", – йдеться у статті.
Хрущова підкреслила, що парадокс російської тиранії полягає в тому, що політичне керівництво країни намагається якомога жорсткіше позбавити людей основних свобод.
Читайте також: Ядерний потенціал Росії може бути таким же міфом, як і їхня армія, – експерт
"Просте поширення історії про війну, яка не є частиною наративу Кремля, вважається "поширенням хибної інформації", що карається з березня штрафами або навіть тюремним ув'язненням. Така держава не може вирішити фундаментальні проблеми, що стоять перед країною. Все, що Росія може зробити, це дискредитувати потенційні альтернативи та придушити будь-яку опозицію", – заявила Хрущова.
Також вона припустила, що рано чи пізно Росія захоче налагодити відносини зі світовою спільнотою заради порятунку своєї економіки. Однак у цьому випадку спроба анексії українських територій стане високим бар'єром для прогресу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube