Рішення Конституційного Суду про визнання неконституційними окремих положень закону України "Про запобігання корупції" та ст. 366-1 Кримінального кодексу, які передбачають кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, хоч і є серйозним ударом, але ще не руйнує взаємодію України із західними партнерами.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє UAINFO.org.
"Я переконаний, що саме по собі рішення Конституційного суду, хоча і є серйозним ударом, але ще не руйнує нашу взаємодію з західними партнерами. В той же час, якщо не вдасться подолати негативні наслідки цього рішення і забезпечити належне функціонування антикорупційної інфраструктури, тоді у нас буде проблема", – підкреслив глава МЗС.
Читайте також: Журналіст: Вбивство електронного декларування КСУ – це неприхований реванш корупційонерів у єдності з російськими посіпаками
Кулеба підкреслив, що існування й ефективне функціонування цієї інфраструктури є важливим елементом взаємодії України із західними партнерами.
Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за поданням депутатів ОПЗЖ і "За майбутнє" і, за формулюванням Сергія Лещенка, "скасував антикорупційну реформу".
Читайте також: Кулеба розповів, нащо Зеленський питав про Будапештський меморандум
Наступного дня на сайті суду з'явився текст рішення. Згідно з яким, неконституційною визнана стаття, що передбачає покарання за брехню в деклараціях, і скасовано кілька повноважень НАЗК.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube