Нова соціологія по Зеленському&CO. Мені не хочеться зараз радіти падінню рейтингу президента. Хоч ми вже на початку року застерігали і всіляко нагадували, що подібна політика не призведе до росту електоральної підтримки Зеленського.
В Офісі Президента було втрачено баланс думок – Богдан vs Єрмак. Я не буду ідеалізувати першого Андрія, але другий відрізняється в основному по двом аспектам: дружба з кремлівськими хлопцями і нерозуміння роботи органів публічної влади. Чи міг Зеленський вчинити інакше? Міг. Треба було вгамувати емоції між Андріями, зважити їхні знання і навички, розвести по «куткам».
Читайте також: 68% украинцев считают, что дела в Украине идут в неправильном направлении – опрос
Зеленський не спромігся, бо сам інституційно неготовий бути президентом, ухвалюючи самостійно рішення без підказок. І якщо раніше підказок було, умовно, дві. То зараз – готові рішення від Єрмака. І після їх ухвалення — категоричне падіння рейтингу. Нагадаю, це лише початок другого року президенства.
Цей пост не про хороших чи поганих, не про Зеленського та його команду загалом. Кожен, хто претендує на політичну роль, має розуміти – інституційна підготовка обов’язкова. Кухарка не зможе керувати державою. Зрештою, корупціонер також не має це робити. Думаю, тут натяки досить зрозумілі.
Читайте також: Опрос "Рейтинга": Нынче за Зеленского проголосовали бы меньше 30% избирателей
А поки – 35% довіри на 57% недовіри до Зеленського. Падіння середнього рейтингу «Слуг народу» в регіонах. Неспроможність впевнено перемогти на місцевих виборах. І якщо цей електоральний дзвіночок не стане «холодним душем» для Володимира Олександровича, то можна з часом збирати речі на Банковій. Про другий строк не варто і мріяти. Або почати змінювати команду і змінюватись самому…
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube