Повітряні сили ЗСУ поки не знають обставин та наслідок вибухів у Криму 12 серпня. Проте там припускають, що Кримський міст не могли перекрити без вагомих причин.
Під час атак на Кримський міст напередодні, 12 серпня, російські окупанти застосовували задимлення. Однак від ракет, що мають радіолокаційне наведення, дим навряд чи захистить, тому навіщо було встановлювати димову завісу – залишається малозрозумілим.
Чи призвели атаки напередодні до якихось результатів – покажуть супутникові знімки, однак перекриття руху через міст може свідчити й про те, що не все з цим об'єктом так добре, як стверджували загарбники. Таку думку в ефірі телемарафону висловив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.
Читайте також: ЗСУ вдарили модернізованою ракетою: експерт розповів про наслідки влучання по Кримському мосту
Відповідаючи на запитання ведучих, він висловив сумніви в ефективності задимлення як засобу маскування в сучасних умовах і проти ракет з радіолокаційним наведенням. Водночас він зазначив, що наразі невідомо, чи принесли вчорашні атаки якісь результати.
"Задимлення застосовувалося ще від часів Другої світової війни, навіть Першої. Це маскування. У цьому випадку лише запитання лишається. Не знаю, що в них там відбувається. Може вони "учєнія" якісь проводять. Поки що не можу сказати, що там відбувається. Можливо, вже знімки супутникові покажуть, чи є там руйнування, чи ні. Не просто ж так перекривають рух на виїзд та в'їзд", — сказав речник Повітряних сил.
Читайте також: Керченський міст затягнуло димом, окупанти панікують. ФОТО. ВІДЕО
Водночас він натякнув, що "бавовна" на окупованих Росією українських територіях, зокрема, і в Криму, відбуватиметься і надалі.
"Ми про ці речі говоримо дуже так… стримано. Те, що відбувається, буде відбуватися й надалі, тому що розвивається безпілотна авіація, розвивається виробництво дронів ударного типу, ми бачимо, що це приносить свій результат. І воно буде розвиватися. Ми не маємо відставати від Росії. Ми не під санкціями, ми маємо допомогу партнерів, тому виробництво буде розвиватися. Зокрема, ударні безпілотники у великій кількості потрібні", – зазначив Ігнат.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube