На цьому етапі повномасштабної війни касетні боєприпаси DPICM, які Україні передають США, можуть мати значний вплив, і він перевищує той, який могли б дати інші засоби.
Так вважає старший науковий співробітник Фонду Карнегі Майкл Кофман, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Експерт наголошує, що рівень використання дефіцитних артилерійських боєприпасів, ймовірно, виявився вищим, ніж очікувалося.
Читайте також: "У п'ять разів сильніше за САУ": боєць ЗСУ прокоментував передачу касетних боєприпасів Україні
"Незважаючи на недоліки, розблокування цього арсеналу має важливі наслідки для перебігу наступу України. Наступ України обмежений кількістю наявних артилерійських боєприпасів. США та інші країни надали значну суму для цієї операції. Багато з цього було запозичене з Південної Кореї. Без цього боєприпасу важко уявити цей наступ. Прогрес був повільним, важким і поки що без стійких проривів", – пише Кофман.
Читайте також: Експерт розповів про сильні сторони касетних боєприпасів, які може отримати Україна
На його переконання, надання DPICM надає Україні доступ до значного запасу артилерійських боєприпасів і дозволяє знизити тиск часу.
"Хоча інші можливості можуть бути чудовими, надання DPICM може виявитися більш впливовим. … Наступ може досягти кульмінації, коли боєприпаси закінчаться. Продовження цього терміну є критично важливим", – додає він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube