Роб Хобсон, дипломований дієтолог і автор книги Unprocess Your Life, підкреслює, що він не дотримується принципу класифікації закусок на «хороші» і «погані», розповів він Daily Mail. Однак існують конкретні нездорові продукти, які він вважає особливо небажаними, передає NV, інформує UAINFO.org.
Цукрові пластівці
Пластівці для сніданку. За його словами, солодкі пластівці, особливо шоколадні, більше схожі на десерт, ніж на сніданок, і їхнє вживання на початку дня недоцільне через високий вміст цукру, що сприяє переїданню.
Чипси
Що стосується чипсів, Гобсон радить віддавати перевагу простішим варіантам без надлишку добавок, підсилювачів смаку та емульгаторів.
М’ясні делікатеси
Оброблене м’ясо, таке як бекон, хот-доги і салямі, хоч і є джерелом білка, але вживання його у великих кількостях може заподіяти більше шкоди, ніж користі, включно з підвищенням ризику розвитку раку кишечника. Замість обробленого м’яса Хобсон рекомендує надавати перевагу білкам рослинного походження або нежирній птиці, такій як курка або індичка.
Газована вода
Що стосується газованої води, він радить вживати її як рідкісний напій або взагалі виключити з раціону, оскільки це може вплинути на кишкові бактерії і рівень глюкози в крові.
Шматочки плавленого сиру
Гобсон рекомендує віддавати перевагу скибочкам «справжнього» сиру замість оброблених варіантів. Молоко і молочні продукти є важливими джерелами кальцію і білка, і хоча сир також містить кальцій, він може містити емульгатори, які використовуються для досягнення бажаної текстури.
«Я б рекомендував просто насолоджуватися шматочками натурального сиру, щоб отримати поживну користь від природнішого, менш обробленого продукту», — зазначив він, надаючи перевагу таким сортам сиру, як чеддер, фета і брі.
Фасована випічка
Попередньо упаковані десерти, як-от торти і кекси, містять багато насичених жирів і цукру, а також емульгатори, які можуть негативно позначатися на здоров'ї кишечника. Гобсон рекомендує віддавати перевагу більш натуральним солодощам, таким як батончики з пресованих фруктів і горіхів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube