Фото: facebook.com/vladimir.chepovoy
Генеральний директор видавництва "Бліц-Інформ” Володимир Чеповий загинув у бою, захищаючи Україну від російських загарбників.
Є люди, ідеї яких резонують з твоїми. Ви ніби існуєте на спільній хвилі, взаємодоповнюєте свою онтологію. Ви не надто вчитуєтеся в тексти один одного. А коли руки доходять до них, виявляється, що вам терміново потрібно поговорити. Так було у мене з Володимиром Чеповим (Владимир Чеповой). Ми перетиналися з ним в багатьох середовищах перед війною. Навіть наближалися до чогось спільного, згадує Чепового політолог Віталій Кулик, інформує UAINFO.org.
Я кілька раз сідав за його книгу “Перехрестя”. А коли прочитав і виникла потреба обговорити… почалася війна.
Володимир Чеповий писав про те, що Чарльз Айзенстайн назвав “Священна економіка”, де двигуном є не конкуренція та лихварство, а доповнення і шерінг. Мета – не прибуток, а Щастя.
Володимир сподівався через свою книгу переконати широкі кола підприємців. Він був візіонером, мотиватором, проповідником. Постійно створював середовища довіри та соціального бізнесу. Але його ідеї випереджали свій час. Бізнес лише зараз, з початком масштабної війни, наблизився до розуміння такого повороту, опинився на тому Перехресті, про який говорив Чеповий.
Ми домовилися з Володимиром, що обов’язково зустрінемося після Перемоги. Відразу, на другий день, бо час його Ідеї настав. Не судилося нам поговорити…
Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували.
“Останнім часом думки стали впорядкованими, спокійними та послідовними… Інша річ, скільки їх ще лишилося? Втім, і це вже не має значення. Хто знає, як довго плестиметься це химерне намисто під назвою Життя? Натомість із нескінченного списку нерозділених питань викреслено найголовніші – ті самі, що виникали на основних Перехрестях його Долі. І в силу того як ці питання трансформувалися в чітке усвідомлення дійсності, його стан наближався… так, до тієї довгоочікуваної гармонії, яку він майже все своє доросле життя вважав ілюзорним Синім птахом, який не вартий того, щоб бігти за ним”.
Спи спокійно, друже! Ми перейдемо Перехрестя. І будемо Щасливі! Твої ідеї творять наше Майбутнє!
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube