російські війська 27 червня двічі менш ніж за годину атакували автозаправні станції у Дергачах на Харківщині. Внаслідок другого удару постраждали двоє людей, повідомляє УНН із посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
Деталі
За даними слідства, окупанти попередньо застосували безпілотники типу "Італмас". Перший удар стався близько 13:40. Було пошкоджено паркан автозаправної станції та автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих не було.

Приблизно о 14:30 російські війська завдали повторного удару по іншій АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка перебувала у власному автомобілі на території заправки. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник АЗС.
За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.
Кількість постраждалих через ранкову атаку рф на Суми зросла до 18 людей27.06.26, 15:24 • 1412 переглядiв






















