Кабінет міністрів ухвалив рішення про додаткове спрямування 220 млн грн на потреби Сил оборони України. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, пише УНН.
Деталі
Голова уряду пояснила, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Куди підуть гроші:
- 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн – Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн – на діяльність Головного управління розвідки.
Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України
– наголосила Свириденко.
Рада збільшила бюджет на оборону після кредиту від ЄС10.06.26, 11:21 • 26922 перегляди























