У ніч на 26 червня російські окупанти завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. Про це повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Ремонтні роботи потребують часу. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області
– повідомили у ДТЕК.
Нагадаємо
Через російські обстріли 26 червня без електропостачання тимчасово залишилися споживачі у шести областях. Українцям радять економити електроенергію ввечері.
рф атакувала енергетичну інфраструктуру Одещини – без світла залишилися кілька населених пунктів26.06.26, 07:58 • 2408 переглядiв























