У Запоріжжі внаслідок атаки рф кількість постраждалих збільшилася до 15, серед них – дитина, повідомив у п'ятницю голова Запорізької ОВА Іван Федоров у соцмережах, пише УНН.
Уже 15 постраждалих, у тому числі, дитина. Запоріжці, травмовані внаслідок ворожої атаки на обласний центр продовжують звертатися до медиків. Серед постраждалих – дев'ятирічний хлопчик
– написав Федоров.
Травми дитини, вказав голова ОВА, неважкі, тому після отримання допомоги він лікуватиметься вдома.
"Ушпиталені чотири людини. В тому числі, 45-річна жінка, стан якої медики оцінюють, як тяжкий", – зазначив він.
Усім постраждалим, з його слів, надається необхідна медична допомога.
Нагадаємо
Раніше повідомлялося про 9 постраждалих.
Уже 9 постраждалих у Запоріжжі після удару рф ракетою та дронами по мирних кварталах26.06.26, 14:47 • 2644 перегляди






















