Кабінет міністрів виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, передає УНН.
Деталі
Уряд додатково виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста. Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом
– повідомила Свириденко.
За її словами, проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти.
Доповнення
Відповідно до постанови №797 від 22 червня, Кабмін виділив Дніпровській міській тергромаді 175 млн 368 тис. 196 гривень на здійснення заходів з усунення аварій в житлових будинках після ракетних атак.
З них:
- понад 10,8 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Олеся Гончара, 40;
- понад 46,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по проспекту О. Поля, 59;
- понад 14,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Січеславська Набережна, 9;
- понад 13,4 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча, 178;
- понад 4,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча, 176;
- понад 54,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча, 176А;
- понад 16,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 12;
- понад 14 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Старокозацька, 65.
Строк реалізації ремонтів – 2026 рік.
Кількість постраждалих у Дніпрі від удару рф зросла до 12 людей, двоє загинули18.06.26, 19:46 • 10961 перегляд






















