Кількість постраждалих через атаку рф на Кривий Ріг зросла до 19, відомо про трьох загиблих повідомили у вівторок голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа та голова Ради оборони міста Кривий Ріг Олександр Вілкул у соцмережах, пише УНН.
Ліквідацію пожежі закінчено. На зараз поранених вже 19, п'ятеро з них них важкі
– написав Вілкул.
Раніше він повідомив про трьох загиблих через атаку рф на Кривий Ріг.
Цю цифру підтвердив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
"До трьох збільшилася кількість загиблих через ворожу атаку на Кривий Ріг. Двоє чоловіків 30 і 39 років у лікарні у важкому стані, 62-річна жінка – у вкрай важкому", – написав Ганжа у соцмережах.
З його слів, виникло кілька пожеж, і рятувальникам їх загасили. "Понівечені будівля, що не експлуатувалася, екскаватор та автівка", – додав він.
Нагадаємо
росія сьогодні завдала ракетного удару балістикою по Кривому Рогу, пошкодивши промислову інфраструктуру. Раніше було відомо про 3 загиблих та понад 10 постраждалих.























