В країні наближається сезон розмноження смертоносних павуків, тому потрібно бути дуже пильними. Разом з тим вчені просять збирати їх для створення протиотрути.
Центр розведення рептилій Австралії попереджає жителів країни про появу смертельно небезпечного виду павуків, однак в цей час вчені потирають руки в їх очікуванні. Про це пише Daily Star, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".
Річ в тім, що в країні наближається літо, а це ідеальні умови для розмноження одного з найбільш смертоносних членистоногих — воронкових павуків. Це означає, що вони будуть блукати в житлових районах.
Читайте також: Павук-куля, черв'як Девіда Аттенборо і жаба, що сміється: в Австралії виявили 750 нових видів тварин
За даними Центру, отрута такого павука може вбити людину менше ніж за 15 хвилин. Хоча в 1981 році й була створена протиотрута, однак за ці роки через цю тварину померло щонайменше 13 людей.
Поряд із суворим попередженням остерігатися цих павуків, вчені виступили з дивним проханням. Жителів просять збирати смертоносних істот і віддавати їх до Австралійського парку рептилій, щоб їх можна було "доїти" заради створення протиотрути.
"З наближенням сезону розмноження і створенням ідеальних погодних умов ми більше, ніж будь-коли, покладаємося на павуків. У самців воронкових павуків коротка тривалість життя, і оскільки для виготовлення всього одного флакона протиотрути потрібно близько 150 павуків, нам потрібна допомога громадськості, щоб забезпечити достатню кількість отрути для задоволення попиту", — зазначила доглядачка Австралійського центру розведення рептилій Емма Тіні.
Читайте також: Дослідник в Амазонії натрапив на мертвого тарантула, зараженого "зомбі-грибком". ФОТО, ВІДЕО
Австралійців просять бути пильними у прохолодних, темних місцях — особливо у взутті, в білизні, у басейнах та в смітті.
"Якщо ви помітили яйцевий мішок, збираючи павука, важливо безпечно зібрати його. Це може забезпечити надійний запас здорових молодих павуків, які допоможуть нам у виробництві протиотрути", — додала доглядачка.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube