За словами Володимира Назаренка, окупанти використовують малі групи для штурмів і тим самим показують свою перевагу в живій силі та техніці. У більшості випадків Сили оборони дають відсіч, але на деяких ділянках фронту фіксуються і просування противника.
Російські окупанти не припиняють спроби тиску на позиції українських захисників на фронті. Здебільшого йдеться про східний напрямок, де противник діє досить активно. Деталями в коментарі "24 каналу" поділився начальник розвідки артилерії 4-ї бригади "Рубіж", капітан Національної гвардії Володимир Назаренко, інформує UAINFO.org.
За його словами, сьогодні найзапекліші бої фіксуються на Донецькому напрямку і противник намагається вміло використати свою перевагу в живій силі та техніці. Загалом бої не припиняються по всій лінії фронту, проте "найгарячіше" всього саме у східних регіонах.
Читайте також: Якщо не вдасться втримати Покровськ, буде приречений і Часів Яр, – експерт
"Спекотно на фронті навіть не через спекотну погоду, а через активність ворожих малих груп. Це здебільшого спроби просування окупантів реалізувати свою перевагу в кількості живої сили, озброєння, техніки, боєприпасів. У більшості випадків Сили оборони дають ворогу хорошу відсіч", — заявив Володимир Назаренко.
Попри штурми росіян, вони також зазнають колосальних втрат і це відбувається завдяки ефективній роботі Сил оборони. Загалом втрати ЗС РФ у живій силі за 2 з половиною роки повномасштабної війни перевалили вже за 600 тисяч, але навіть цей фактор не зупиняє противника.
Читайте також: "Відбувається хаос з обох сторін": ситуація у Нью-Йорку Донецької області складна, але росіяни не контролюють селище, – DeepState
Окупанти тиснуть постійно, каже далі капітан Нацгвардії, і на деяких ділянках поля бою в них усе ж таки є певні успіхи.
"Де є хоч мінімальні успіхи — ворог продовжує рух. Хоч спроби є по всій лінії фронту. Повторюся, що в них є перевага в живій силі, можливість поповнювати втрати та проводити ротації — підвозити нових мобілізованих "ванюшок" або контрактників. Ситуація важка", — підсумував Володимир Назаренко.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube